Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw

İlan Gönder

 

İstanbul Çiftlere Özel Spa Merkezleri

  • Listed: 22 Şubat 2017 22:38
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul Çiftlere Özel Spa Merkezleri

Masaj uygulamaları yüzyıllardır kullanılan geleneksel bir şifa aracıdır. Günümüzde giderek değeri daha iyi anlaşılan masaj terapileri için okullar ve masaj eğitimi veren pek çok kurum bulunuyor. Bu kurum ve kuruluşlardan eğitimini tamamlamış ve başarılı olmuş kişiler ancak masaj terapisti olabiliyor. Masaj çok sevilen popüler bir uygulama ancak masöz ya da masaj terapistinin sertifikalı ve tecrübeli olmasına dikkat etmek gerekiyor.

Masaj terapisti, bir gevşetme masajında ​​ boynu ve sırtta kasların yoğrulması ve pasif olarak gerilmesi, ayrıca bacaklar ve kolların önü ve arkasında kayma vuruşları yer alan bilimsel yöntemleri kullanır. İşini iyi yapan bir masaj terapisti; vücudun rahatsızlıklarının yanında tüm günün gerginliğini de alır ve ayrıca doyumsuz anlar yaşatır.

Masaj terapisi birçok yönden vücuda yardımcı olabilir. Masaj; kas dokusunu rahatlatabilir, bu da sinir sıkışmasının azalmasına, artan eklem boşluğu ve hareket aralığına ve de ağrının azalmasına, vücut işlevinin geliştirilmesine yol açabilir.

İstanbul çiftlere özel spa merkezleri terapistleri ayrıca kas hücrelerine oksijen ve besin maddelerinin iletimini arttıran ve atık ürünlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olan dolaşımı da geliştirebilir. Bu dolaşım etkileri bazı artrit ya da ödem gibi enflamatuar durumların tedavisinde değer olabilir. Manuel lenf drenaj kullanılarak dokularda akışkanın aşırı birikimi indirgenebilir. Masaj terapisinin, kalp atış hızı, solunum hızı ve kan basıncını düşüren bir gevşeme tepkisine neden olması dışında bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve stresin fiziksel etkilerini azalttığı da biliniyor.

Yorumlar

Comments are closed.

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen admin
  • Üyelik Başlangıcı: 16 Mart 2015